İndirime Kalan Süre
Erkek Bakım Seti modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
Erkek Bakım Seti modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
4 ürün listelendi.

Erkek Bakım Seti

MGK 6841
Erkek Bakım Seti

0
 • Hijyenik yıkanabilir başlıklar : Var
 • Kullanım Şekli : Şarjlı Kullanım
 • Şarj Olma Süresi : 120 min
1.099 TL

MC 9030
Erkek Bakım Seti

0
 • Hijyenik yıkanabilir başlıklar : Var
 • Kullanım Şekli : Şarjlı Kullanım
 • Şarj Olma Süresi : 90 min
999 TL

MT 3810
Erkek Bakım Seti

0
 • Hijyenik yıkanabilir başlıklar : Var
 • Kullanım Şekli : Şarjlı Kullanım
 • Şarj Olma Süresi : 1 min
299 TL

MC 7230 L
Erkek Bakım Seti

0
 • Hijyenik yıkanabilir başlıklar : Var
 • Kullanım Şekli : Şarjlı / Elektrikli
 • Şarj Olma Süresi : 1.5 min
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Erkek Bakım Seti

Erkek bakımı alanında vazgeçilmez ürünler arasında tıraş makineleri yer alır. Saç, sakal ve diğer vücut bölgelerini tıraş etmeyi sağlayan erkek bakım seti, tıraş makinesinin yanı sıra birçok işleve sahip elektronik aletin bir arada bulunduğu pratik bir ürün grubudur. Kişisel bakımına önem veren kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği; tıraş seti olarak da bilinen erkek bakım seti ürünleri hem evlerde hem de kuaför gibi profesyonel işletmelerde kullanılır.

Erkek Bakım Seti Modelleri ve Özellikleri

Erkek bakım seti modelleri birçok farklı özelliğe göre çeşitlenir. Çalışma ve bağlantı şekillerine göre elektrikli, şarjlı ve pilli modeller mevcuttur. Elektrikli modeller kablolu olarak kullanılırken şarjlı modeller bir elektrik kablosu yardımıyla şarj edildikten sonra kablosuz olarak kullanılabilir. Pilli modeller ise bir ya da birkaç pil yardımıyla kullanılır ve şarjlı modellerde olduğu gibi istenen her yere taşınabilir. Erkek bakım seti hediyelik olarak da nişan ve düğün bohçası oluşturmak için sıklıkla tercih edilir.
Tıraş seti ya da erkek bakım seti almak isteyen birçok kullanıcı tarafından en çok sorulan sorulardan biri de “Erkek bakım setinde neler olur?” sorusudur. Erkek bakım seti tıraş makinesi dışında birçok parçadan ve özel başlıklardan oluşur. Saç ve sakal kesimi için makinelerin yanı sıra sakal için farklı uzunluklar ve modeller elde etmeyi sağlayan başlıklar; kulak, burun gibi ulaşılması zor yerler ve yüzdeki kıvrımlı bölgeler için özel olarak üretilen aparatlar da erkek bakım setlerinde mevcuttur. Erkek vücut bakım seti olarak da bilinen bazı tıraş makineleri ise tüm vücut bölgesini tıraş etmek için kullanılan aparatları içerir. Bu setin parçaları da bazı erkek bakım seti modellerinde yer alır.
Erkek bakım seti ıslak kuru kullanıma uygun olan modelleri de içerir. Bu modellerde su ya da tıraş köpüğüyle ıslak tıraş yapılabilmesinin yanı sıra herhangi bir bakım ürünü kullanmadan kuru olarak tıraş yapabilme olanağı da mevcuttur. Islak tıraşa uygun olan bazı modellerde gövdeden ayrılarak yıkanabilme özelliğiyle kolay temizlenebilen başlıklar da yer alır. İhtiyaca göre, ikili setlerden 15-20 parçaya kadar uzanan erkek bakım setleri bulabilmek mümkündür. Hassas bölgeler için özel bıçaklar, şekillendirme görevi gören tarak şeklinde başlıklar, saklama çantası gibi parçalar da içeren bakım setleri dikkat çeken modeller arasında yer alır.
Erkek bakım seyahat seti, özellikle sık sık seyahat eden ve bakım setini gittiği her yere yanında götürmek isteyen kullanıcılar için ideal bir modeldir. Seyahat setlerinde şarjlı ya da pilli saç ve sakal tıraşı makinelerinin yanı sıra farklı boyutlarda başlıklar da bulunur. Hafifliği, pratik kullanımı ve kolay taşınabilmesi nedeniyle tercih edilen seyahat bakım kitleri aynı zamanda standart modellere göre daha ekonomik fiyatlarıyla öne çıkar.
Tıraş bıçaklarının adedi ve malzemesi, cihaz elektrikli ise motor gücü; şarjlı ise şarj dolum ve şarjlı kullanım kapasitesi, hassas ve ulaşılması zor olan bölgelere özel başlıkların olup olmaması, kaymayan kolay bir tutuş sağlayan gövde gibi özellikler erkek bakım seti alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır.

Erkek Bakım Seti Fiyatları

Erkek bakım seti fiyatları bazı özelliklere göre çeşitlenir. Birçok farklı marka ve model seçeneği bulunan erkek bakım setlerinde sette yer alan parçaların adedi, çalışma şekli, motor ya da pil gücü, şarj kapasitesi ve süresi, tasarım, boyut, bıçakların ve gövdenin malzemesi gibi maddeler fiyatı belirler.
Erkek bakım seti satın almak isteyen kullanıcıların öncelikle kendi ihtiyaçlarını, alışkanlıklarını ve bütçe aralıklarını belirlemeleri gerekir. Markaların internet siteleri ve alışveriş platformlarının yanı sıra diğer kullanıcıların forumlarda yaptıkları erkek bakım seti tavsiye ve yorumları da kullanıcıların en iyi erkek bakım seti ürününü satın alma konusunda fikir edinmelerine yardımcı olur.
Grundig erkek bakım seti ürünleri farklı teknik özelliklere ve fiyat aralıklarına sahip olan model seçenekleriyle Grundig web sitesinde yer alır. Sitedeki ürünleri detaylı olarak inceledikten sonra beğendiğiniz modelleri kolayca satın alabilirsiniz. Yeni ürünler ve indirimlerden haberdar olmak için Grundig web sitesine üye olabilir; ürünlerle ilgili tüm sorularınız için 444 0 888 numaralı Grundig Çağrı Merkezi Hattı’nı 7/24 arayabilirsiniz.