İndirime Kalan Süre
FHD TV modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
FHD TV modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
4 ürün listelendi.

FHD TV

40 GGF 6950 BE
Android TV

0
 • Çözünürlük (TV) : FHD (1.920x1.080)
 • Dahili Alıcı : DVB-T2/C/S2
 • Bluetooth (TV) : Var
 • USB : 1
 • Enerji Sınıfı SDR (EU2021_EP) : F

43 GHF 6000 B
LED TV

 • Çözünürlük (TV) : FHD (1.920x1.080)
 • USB : 1
 • Bluetooth (TV) : Var
 • Dahili Alıcı : DVB-T2/C/S2
16.199 TL

32 GHH 6000B
LED TV

 • Çözünürlük (TV) : HDR (1.366x768)
 • USB : 1
 • Bluetooth (TV) : Var
 • Dahili Alıcı : DVB-T2/C/S2
11.299 TL

40 GHF 6000 B
LED TV

 • Çözünürlük (TV) : FHD (1.920x1.080)
 • USB : 1
 • Bluetooth (TV) : Var
 • Dahili Alıcı : DVB-T2/C/S2
14.999 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

FHD TV

Görüntü kalitesi yüksek olan akıllı teknolojiye sahip bir televizyon satın almak üzere araştırma yapan kullanıcılar HD TV, Full HD TV, Ultra HD ve 4K TV gibi gelişmiş özellikli televizyon modellerini detaylı olarak incelerler. Full HD televizyon kullanıcıların en çok ilgisini çeken modeller arasında yer alır. “FHD TV ne demek?” sorusu ve benzeri sorular da araştırma esnasında sıklıkla sorulur. FHD TV, açılımı “Full High Definition” olan 1920*1080 piksel yüksek çözünürlüğe sahip televizyon modellerine verilen isimdir.

FHD TV Modelleri ve Özellikleri

FHD TV modelleri; ekran boyutu ve türü, bağlantı şekli, çözünürlük, görüntü ve ses kalitesi, işletim sistemi gibi özelliklerine göre ayrılırlar. Ekran boyutu Full HD modellerde, diğer televizyon modellerinde olduğu gibi önemli özellikler arasında yer alır. 32 inç Full HD TV modellerinden 70 inç FHD televizyonlara kadar farklı ihtiyaçlara hitap eden ekran seçeneklerini bulabilmek mümkündür. Ekran boyutuna karar verirken televizyonun konumlandırılacağı yerin alanı ve seyir mesafesi de göz önünde bulundurulmalıdır.
Full HD Smart TV özellikli modellerde ekran boyutu kadar ekran türü de önemlidir. LED, OLED, QLED gibi kısaltmalar ekran türünü ifade eder. LED teknolojisi, orijinal adı “Light Emitting Diode” ve Türkçesi “Işık Yayan Diyot” olan bir görüntü teknolojisidir. LED özellikli televizyonlarda; ekranın bulunduğu düz panelin arkasında yer alan aydınlatmalarla daha net, parlak ve canlı bir görüntü elde edilir. OLED ve QLED modeller de LED modellerden daha sonra piyasaya çıkan gelişmiş aydınlatma teknolojisine sahip televizyonlardır. FHD LED TV modelleri de LED özelliğine sahip olan televizyonlar arasında en çok tercih edilenlerden biridir.
Android işletim sistemi kullanan akıllı televizyonlar arasında yer alan Android Full HD TV modelleri; internete bağlanarak Android uygulamalarını televizyona indirebilme özellikleriyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilirler. Televizyon izleme deneyiminin daha kişisel ve daha keyifli olmasını sağlayan Android özellikli televizyonlarda film ve dizi izleme, müzik dinleme, oyun oynama, sosyal medya platformlarını ziyaret etme gibi pek çok aktivite gerçekleştirilebilir.

FHD TV Fiyatları

Televizyon izleyerek geçirilen vakti daha keyifli hale getirmek; televizyonu yalnızca tek taraflı seyredilen bir elektronik alet olmaktan çıkararak interaktif bir ortam haline getiren akıllı televizyon özelliklerine sahip bir ürün satın almak isteyen kullanıcıların dikkat ettiği en önemli konulardan biri fiyattır. FHD TV fiyatları; diğer akıllı televizyon modellerinde olduğu gibi marka, model, görüntü ve ses kalitesi, boyut, bağlantı şekli, ekran türü gibi pek çok farklı özelliğe bağlı olarak değişir.
Full HD ekran özelliğine sahip akıllı bir televizyon satın almak üzere araştırma yapan kullanıcıların; öncelikle televizyonu yerleştirecekleri alanın genişliği, izleme alışkanlıkları, ihtiyaçları ve bütçeleri gibi konuları göz önünde bulundurmaları yararlı olur. Markaların internet sitelerini, alışveriş platformlarını ve forumlarda diğer kullanıcıların yaptıkları yorumları incelemek de kullanıcıların özellikle Full HD TV fiyatları konusunda fikir edinmeye yardımcı olacaktır.
Grundig web sitesindeki televizyon kategorisine ait geniş ürün seçenekleri arasında yer alan Grundig FHD TV modellerini teknik özellikleri ve fiyatlarıyla birlikte detaylı olarak inceledikten sonra beğendiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Yeni ürünler, indirimler ve kampanyalardan haberdar olmak için Grundig web sitesine üye olabilir; ürünlerle ilgili tüm sorularınız için 444 0 888 numaralı Grundig Çağrı Merkezi Hattı’nı 7/24 arayabilirsiniz.