İndirime Kalan Süre
Mutfak Makinesi modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
Mutfak Makinesi modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
3 ürün listelendi.

Mutfak Makinesi

KMP 4470 B
Mutfak Makinesi

0
 • Gövde Malzemesi : Plastik
 • Hız Ayarı : 6
 • Kayma Önleyici Ayak : Var
 • Karıştırma Hazne Kapasitesi : 5 L
 • Güç (W) : 1500 W
5.299 TL

KMP 8650 S
Mutfak Makinesi

0
 • Gövde Malzemesi : Döküm
 • Hız Ayarı : 12
 • Kayma Önleyici Ayak : Var
 • Karıştırma Hazne Kapasitesi : 4 L
 • Güç (W) : 1000 W
16.159 TL

KMP 4470 G
Mutfak Makinesi

0
 • Gövde Malzemesi : Plastik
 • Hız Ayarı : 6
 • Kayma Önleyici Ayak : Var
 • Karıştırma Hazne Kapasitesi : 5 L
 • Güç (W) : 1500 W
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Mutfak Şefi

Küçük ev aletleri; her yaştan insan tarafından hem ev hem de ev dışındaki yerlerde kullanılan ve hayatı kolaylaştırmaya yardımcı olan cihazlardır. Mutfakta kullanılan küçük ev aletleri ise bu alanda büyük bir paya sahiptir. Mutfak robotu, mikser, pişirici, rondo gibi aletlerin tümü mutfakta yapılan işleri hızlı ve kolay hale getirerek zamandan ve enerjiden tasarruf ettirmeyi amaçlar.

Mutfak Şefi Nedir?

“Mutfak şefi nedir?” ve “Nasıl kullanılır?” soruları, gelişmiş bir mutfak makinesi satın almak üzere araştırma yapan kullanıcıların sıklıkla sorduğu sorulardandır.
Mutfak şefi; yoğurmak, karıştırmak, çırpmak gibi birçok farklı işlevi bünyesinde barındıran tezgah üstü bir küçük ev aletidir. Hamur hazırlayarak ekmek yapmaktan pasta kreması hazırlamaya kadar gelişmiş özellikleri olan mutfak şefi; hem hamur yoğurma makinesi hem de standlı mikser aletlerini bir arada sunan bir tasarıma sahiptir.
Mutfak şefi, kullanımı oldukça hızlı ve pratik olan küçük ev aletlerinden biridir. Elde yapılması uzun süren hamur karıştırma ve yoğurma, krema çırpma ve kıvam verme gibi işlemlerin kısa sürede, yorulmadan yapılmasını sağlayan mutfak şefinde birbirinden farklı görevlere sahip olan aparatlar bulunur. Çırpma işlemi için çırpıcı, hamur yoğurmak için spiral yoğurma kolları gibi standart aparatların yanı sıra hamur açma ve kesme, buz kırma, kıyma çekme, doğrama gibi işlemler için de aparatlar eklenebilen mutfak şefi modelleri mevcuttur.
Mutfak şefi; farklı işlevlere sahip kollar, bir ana gövde, bir hazne, bir karıştırma kasesi ve motordan oluşur. Paslanmaz çelik, plastik, alüminyum ya da cam gibi farklı malzemelerle üretilen mutfak şefi modellerini bulabilmek mümkündür. Mutfak şefi satın alırken motor gücü, malzeme, boyut, sahip olduğu fonksiyonlar, elektrik tüketimi, kapasite, tasarım gibi özelliklere dikkat edilmesi; uzun ömürlü ve verimli bir kullanım sağlamaya yardımcı olur.

Mutfak Şefi ile Yapılabilecek Yemekler

Mutfak şefi modelleri, mutfakta çok fazla vakit geçiren ve hem keyifle hem de zamandan tasarruf ederek yemek yapmak isteyen kişiler için idealdir. Peki, mutfak şefi ile neler yapılabilir?
Hamur yoğurma, yumurta ve sıvı malzemeleri çırpma, krema ve sos hazırlama, sebze ve meyve doğrama, makarna yapma, kıyma çekme, buz kırma gibi birbirinden farklı gelişmiş işlevlere sahip olan mutfak şefi ile çok sayıda tarif hazırlama olanağı bulunur.
Ekmeklerden pastalara, makarna ve makarna soslarından kremalara, meyve salatalarından sebze pürelerine ve şarküteri ürünlerine kadar farklı kategorilerde birçok farklı yemek ve tarif mutfak şefi ile hazırlanabilir.

Mutfak Şefi Fiyatları

Mutfak şefi fiyatları diğer birçok küçük ev aletinde olduğu gibi; marka, model, boyut, tasarım, fonksiyon, malzeme, motor gücü, kapasite gibi özelliklere göre değişiklik gösterir. Kullanıcıların bir ürünü satın almadan önce ihtiyaçlarını ve bütçelerini belirlemelerinin ardından mutfak şefi tavsiye edilen forumları, mutfak şefi yorumları yapılan internet sitelerini ve online alışveriş platformlarını inceleyerek karar vermeleri yararlı olacaktır.
Grundig web sitesinde birbirinden farklı özelliklerde ve fiyat aralıklarında yer alan Grundig mutfak şefi modellerini bulabilir; detaylı şekilde inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz. Yeni ürünler ve indirimlerden haberdar olmak için Grundig web sitesine üye olabilir; ürünlerle ilgili tüm sorularınız için 444 0 888 numaralı Grundig Çağrı Merkezi Hattı’nı 7/24 arayabilirsiniz.