İndirime Kalan Süre
Dijital tartı

Dijital tartı

Dijital tartı modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
Dijital tartı modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
5 ürün listelendi.

Dijital tartı

PS 5111
Dijital tartı

0
 • Maksimum Ölçüm Kapasitesi : 150 kg
199 TL

PS 5112
Dijital tartı

0
 • Maksimum Ölçüm Kapasitesi : 150 kg
499 TL

PS 2111
Dijital tartı

0
 • Üstüne Çıkılınca Otomatik Çalışma : Var
 • Basınca Otomatik Çalışma : Var
699 TL

PS 4111
Dijital tartı

0
 • Üstüne Çıkılınca Otomatik Çalışma : Var
 • Sınıflandırma : 100
 • Basınca Otomatik Çalışma : Var
 • Maksimum Ölçüm Kapasitesi : 180 kg
799 TL

PS 7010 BT
Dijital tartı

0
 • Üstüne Çıkılınca Otomatik Çalışma : Var
 • Sınıflandırma : 100
 • Basınca Otomatik Çalışma : Var
 • Maksimum Ölçüm Kapasitesi : 150 kg
999 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Dijital Tartı

Vücut ağırlığını ölçmek isteyen herkesin ev, iş yeri, okul, hastane gibi birçok yerde kullandığı tartılar analog ve dijital olmak üzere ayrılırlar. Analog tartılar, banyo tartısı olarak da bilinen, elle ayarlanan mekanik cihazlardır. Herhangi bir dijital ekrana sahip olmayan ve pil kullanılmadan çalışan analog tartılarda kilo bir ibreyle gösterilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kilo takibi yapmayı kolaylaştıran, vücut ağırlığını detaylı olarak hassas şekilde ölçen dijital tartı modelleri üretilmeye başlanmıştır. Dijital tartı cihazı olarak da bilinen bu aletlerin birçok gelişmiş özelliği bulunur.

Dijital Tartılar ve Özellikleri

Dijital tartı; boy ve kilo oranını ifade eden beden kitle indeksi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, kilosuna dikkat ederek sağlıklı bir yaşam sürmeyi tercih edenler, sporcular ve hamileler gibi birçok farklı yaş grubundan ve yaşam tarzından kullanıcıya hitap eden elektronik kişisel bakım aletleri arasında yer alır. Dijital baskül adıyla da bilinen bu elektronik tartı cihazları; vücut ağırlığını hassas bir şekilde ölçerek ön kısmında bulunan dijital ekranda gösterirler. Pille çalışan dijital tartı aleti, ortalama 150 kilograma kadar olan ağırlıkları rahatlıkla ölçebilir.
Dijital baskül vücut analiz etme özelliği de bulunan modeller içerir. Bu gelişmiş modeller akıllı tartı adıyla da bilinir. Vücut ağırlığı ile birlikte kas, yağ ve kemik oranını da ölçen akıllı tartılar; kan basıncı, tansiyon, yağ ve su ölçümü de yaparlar. Bazı akıllı tartılarda ise kalp atış hızını ölçme özelliği bulunur. Akıllı bluetooth tartı ise akıllı tartı modellerinde arasında öne çıkanlardan biridir. Bu modeller, bluetooth bağlantısıyla diğer akıllı cihazlarla eşleşerek, vücut analiz raporlarının tüm cihazlarda görüntülenebilmesini ve depolanabilmesini sağlar. Akıllı tartılar uzun pil ömrü sunma özellikleriyle her yaştan kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilirler.
Dijital tartılar metal, paslanmaz çelik, plastik, cam, ahşap gibi farklı türde malzemelerden üretilirler. Dijital cam tartı modelleri kullanışlı olmalarının yanında şık görünümleriyle de dikkat çekerler. Cam dijital tartı, kolay temizlenebilme özelliğiyle de kullanıcıların en çok tercih ettiği modellerden biridir.
Dijital tartı kullanımı sırasında, cihazı uzun süre güvenle kullanmak ve en doğru sonuçları alabilmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Dijital tartı ayarları kullanma kılavuzunda belirtilen şekilde yapılmalıdır. Dijital tartı sert ve düz bir zemine yerleştirilmelidir. Cihaz darbelere maruz kalmamalıdır. Pili biten cihazlarda boş dijital tartı pili uzun süre bekletilmemeli; yenisiyle değiştirilmelidir. Tartıya alabileceği en yüksek ağırlıktan daha fazla ağırlık yüklenmemelidir.

Dijital Tartı Fiyatları

Dijital tartı fiyatları; marka, model, program sayısı, boyut, malzeme ve teknik özelliklere göre değişebilir. Sadece vücut ağırlığını gösteren dijital tartılarla tam bir vücut analizi yapan ve bluetooth bağlantılı akıllı dijital tartılar arasında fiyat farklılıkları olacaktır. Kullanıcıların tartıyı ne sıklıkla ve hangi amaçla kullanacaklarını; alışkanlıklarını, ihtiyaçlarını ve bütçelerini belirlemeleri kendileri için en iyi dijital tartı modelini bulma konusunda etkili olur.
Grundig kişisel bakım aletleri kategorisine dahil olan Grundig dijital tartı modellerini web sitesinden detaylarıyla inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Grundig web sitesine üye olarak yeni ürünlerden ve indirimlerden haberdar olabilir; sorularınız için 444 0 888 numaralı Grundig Çağrı Merkezi Hattı’nı 7/24 arayabilirsiniz.