İndirime Kalan Süre
Robot Süpürge modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
Robot Süpürge modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
5 ürün listelendi.

Robot Süpürge

VCR 6230
Robot Süpürge

0
 • Paspas Özelliği : Var
 • Wi-fi Bağlantısı : Var
 • Kablosuz Çalışma Süresi : 150
 • Haritalama : Var

VCR 6330
Robot Süpürge

0
 • Paspas Özelliği : Var
 • Wi-fi Bağlantısı : Var
 • Kablosuz Çalışma Süresi : 240
 • Haritalama : Var
18.699 TL

VCR 7330
Robot Süpürge

0
 • Paspas Özelliği : Var
 • Wi-fi Bağlantısı : Var
 • Kablosuz Çalışma Süresi : 240
 • Haritalama : Var
 • Mobil Uygulama : Home Direct - SDA
21.999 TL

VCR 4230
Robot Süpürge

0
 • Paspas Özelliği : Var
 • Wi-fi Bağlantısı : Var
 • Kablosuz Çalışma Süresi : 150
 • Mobil Uygulama : Home Direct - SDA
6.599 TL

VCR 6231
Robot Süpürge

0
 • Paspas Özelliği : Var
 • Wi-fi Bağlantısı : Var
 • Kablosuz Çalışma Süresi : 150 min
 • Haritalama : Var
14.629 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Robot Süpürge

Temizlik teknolojilerinin ulaştığı en gelişmiş noktayı temsil eden elektronik aletlerden biri robot süpürge adı verilen cihazlardır. Akıllı süpürge adıyla da bilinen robot süpürgeler, bir insan gücünden bağımsız olarak tam otomatik çalışan ve programlanabilen temizlik aletleridir. Hayatı kolaylaştıran birçok özelliği bulunan robot süpürgeler evlerden iş yerlerine, toplu alanlardan işletmelere kadar farklı yerlerde kullanılarak zaman ve enerji tasarrufu yapmayı sağlar.

Robot Süpürgelerin Özellikleri

Robot süpürgeler hem ıslak hem de kuru zeminlerde detaylı temizlik yapabilmelerinin yanı sıra daire şeklindeki şık ve küçük boyutlu tasarımlarıyla ilgi çeker. Gelişmiş özellikli elektronik aletlerden biri olan robot süpürgeler; akıllı telefon, tablet gibi cihazlarla eşleştirilerek uzaktan kontrol edilebilirler. Şarjla çalışan robot süpürgeler temizliği içlerinde yer alan fırçaların dönmesi yardımıyla yaparlar. Islak temizleme, cilalama ve paspaslama gibi farklı özellikleri olan bazı modellerde ise fırçaların yanı sıra paspas da bulunur.
Robot süpürgelerin en önemli özelliklerinden biri de şarj ile çalışmalarıdır. Tamamen dolan şarj ile ortalama 2-3 saat boyunca aralıksız temizleme yapabilen robot süpürgelerin işlem sırasında şarjları bitme durumunda şarj ünitesine giderek kendi kendilerini şarj ettikten sonra kaldıkları yerden çalışma özellikleri bulunur.
Haritalama özelliği de robot süpürgelerin gelişmiş özelliklerinden biri olarak öne çıkar. Temizlik yapacakları alanda ilk kez çalıştırılmaları esnasında haritalama yaparak, alanın haritasını hafızalarına kaydeden robot süpürgeler daha sonraki temizlik işlemlerinde hafızalarındaki bu sisteme göre hareket eder. Bazı gelişmiş robot süpürge modellerinde bulunan engel tanıma sistemi duvar, merdiven basamağı gibi bölgeleri tespit ederek bu alanlara çarpma, düşme, takılma gibi sorunların yaşanmasını önler.
Robot süpürgelerde bulunan bir başka özellik ise programlama özelliğidir. Ev ya da ofis dışında olunan zamanlarda, belirlenen gün ve saat için istenen temizlik ayarında otomatik programlama yapılarak temizlik işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Robot Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Robot süpürge satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Bunlar motor gücü, çekim gücü, pil ömrü, şarj olma süresi, ıslak temizlik ve paspaslama özelliği olup olmaması, boyutları, akıllı cihazlarla eşleşebilmesi gibi durumlardır.
Motor gücü, çekim gücü doğru orantılı özelliklerdir. Cihazın motor gücü arttıkça çekim gücü de artar. Pil ömrü de önemli özelliklerden biridir. Süpürgenin şarjı tam olarak dolduğunda kesintisiz temizlik yaptığı süre ve alan hacmi pil ömrünü belirleyen kıstaslardır. Temizlik yapılacak alanın büyüklüğü ile makinenin pil ömrü ve motor gücünün birbiriyle uyuşması, verimli bir temizlik sağlamak açısından önem taşır.
Dikkat edilmesi gereken bir başka özellik ise robot süpürge boyutlarıdır. Ulaşılması zor, dar ve alçak alanların rahatça temizlenebilmesi için bu alanlara girebilecek boyutlarda süpürgeler seçilmesi yararlı olur. Islak temizlik yapabilme, paspaslama ve cilalama gibi özel işlevler de robot süpürgelerde aranan özellikler arasındadır. Kuru süpürmeyi daha etkili hale getiren bu özellikler yaşam alanlarını yorulmadan her gün temiz tutmaya yardımcı olur.
Robot süpürgelerin otomatik kontrolü açısından önemli olan noktalardan biri de akıllı cihazlarla eşleşebilme özelliğidir. Akıllı telefon, tablet gibi cihazlarla eşleştirilerek uzaktan rahatça kontrol edilebilen robot süpürgeler hem detaylı bir temizlik yapmayı hem de zamandan tasarruf etmeyi sağlar.

Robot Süpürge Fiyatları

Kullanıcıların robot süpürge satın almadan önce araştırdıkları en temel konulardan biri de robot süpürge fiyat aralıklarıdır. Kendileri için en iyi robot süpürge modelini bulmak isteyenler; marka, model, teknik özellik ve fiyat karşılaştırması yapmayı tercih eder. Robot süpürge karşılaştırma sürecinde internet siteleri, online alışveriş siteleri ve forumlar kullanıcıları yönlendiren platformlardır. Diğer kullanıcıların robot süpürge tavsiye ve yorumları; ihtiyaçlara ve bütçeye uygun modeli bulma konusunda yararlı olur.
Robot süpürge fiyatları; marka ve modelin yanı sıra boyut, pil ömrü, motor ve emiş gücü, sahip olduğu işlevler, teknik özellikler gibi detaylara göre değişiklik gösterir. Kullanıcıların kendi alışkanlıkları, ihtiyaçları ve belirledikleri bütçe aralığı doğru ürünü bulma konusunda önemli olan hususlardır.
Grundig robot süpürge modellerinin farklı fiyat aralıkları ve teknik özelliklerle bulunabildiği Grundig web sitesini inceleyebilir; yeni ürünlerden ve indirimlerden haberdar olmak için web sitesine üye olabilirsiniz. Ürünlerle ilgili sorularınızı 444 0 888 numaralı Grundig Çağrı Merkezi Hattı’nı arayarak sorabilirsiniz.