İndirime Kalan Süre
Alarm Saatli Radio modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
Alarm Saatli Radio modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
3 ürün listelendi.

Alarm Saatli Radio

SCC 240
Alarm Saatli Radio

0
 • Erteleme : Var
 • Hafta içi ve Haftasonu Alarm : Var
 • Uyandırma Işığı : Var
 • Bluetooth (Nontv) : V 2.1
 • İkili Alarm Özelliği : Var

SCN 130
Alarm Saatli Radio

0
 • Erteleme : Var
 • Hafta içi ve Haftasonu Alarm : Var
 • Uyandırma Işığı : Var
 • İkili Alarm Özelliği : Var
 • FM Anten : Var

SCC 400 Kablosuz Şarj Özellikli BT Speaker/
Alarm Saatli Radio

0
 • Erteleme : Var
 • Hafta içi ve Haftasonu Alarm : Var
 • Bluetooth (Nontv) : V 5.0
 • İkili Alarm Özelliği : Var
 • FM Anten : Var
1.399 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Alarm Saatli Radyo

Alarm, saat ve radyo özelliklerini bir arada bulunduran alarm saatli radyo; hayatın her alanında birçok kişinin kullanmaya ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alır. Birçok kişinin; okula ya da işe gitmek, bazı rutin alışkanlıklarını hatırlamak gibi durumlarda hem saati öğrenmesi hem de alarm kurması gerekir. Alarmlı saatler her iki işi de yapabilen ideal cihazlardır. Alarmlı saatlerin birçok çeşidi bulunur. Alarm ve saat ile birlikte radyo işlevi de bulunan alarm saatli radyo modelleri de bunlardan biridir.

Alarm Saatli Radyo Modelleri ve Özellikleri

Alarm saatli radyolar; zamanı öğrenmeyi ve yapılacak işleri hatırlamak için alarm kurmayı sağlamanın yanı sıra radyo özelliği de sunan elektronik aletlerdir. Bu modellerde bulunan radyo özelliğiyle; cihaz yalnızca bir çalar saat olmaktan çıkarak müzik ve haber dinlenebilen, internet ve elektrik bağlantısı olmadan da çalışabilen çok amaçlı bir alete dönüşür. Modern, nostaljik gibi farklı tarzlara hitap eden tasarımları bulunan alam saatli radyolar metal, ahşap, çelik gibi malzemelerden üretilirler.
Alarm saatli radyolar bağlantı şekillerine göre kablolu, şarjlı ve pilli olarak ayrılırlar. Kablolu modellerde bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duyulur. Şarjlı modeller elektrik bağlantısı yardımıyla şarj edilerek kullanılır ve kablosuz kullanıma uygundur. Pilli modeller ise bir ya da birden fazla pil yardımıyla çalışırlar. Şarjlı ve pilli modeller istenen her yere kolayca taşınabilmeleri nedeniyle sıklıkla tercih edilirler.
Sahip oldukları işlevler ve teknik özellikler bakımından da ayrılan alarm saatli radyolar mevcuttur. Projeksiyonlu alarm saatli radyo bunlardan biridir. Bu modellerde bulunan projeksiyon özelliğiyle saat bir ışık kaynağı yardımıyla duvara yansıtılabilir. Bu da cihazın hem estetik bir görüntü sunmasını hem de gece lambası görevi görmesini sağlar.
Alarm saatli radyo USB girişli modellere de sahiptir. USB girişi olan modellerde farklı elektronik cihazları şarj edebilmek mümkündür. Ayrıca cihazlar arasında veri aktarımı da USB bağlantısı ile yapılabilir. Bluetooth bağlantısı da alarm saatli radyo modellerinin bazılarında bulunan bir özelliktir. Bluetooth alarm saatli radyo modellerinde, bluetooth bağlantısına uyumlu cihazlarla radyo eşleştirilerek veri aktarımı sağlamak mümkündür.
Dijital saatli alarmlı radyo da alarm saatli radyoların bir türüdür. Bu modelin tasarımı hafif ve daha küçük boyutludur. Saati gösteren dijital bir ekranı bulunan bu modellerde gece lambası görevi gören bir LED ışık da bulunur. Modern tarzı ve farklı renkleriyle bulunduğu yere dekoratif bir görünüm de katan dijital saatli modellerde sevilen bir müzik sesi kaydedilerek alarm sesi olarak kullanabilme gibi özellikler de mevcuttur.

Alarm Saatli Radyo Fiyatları

Alarm saatli radyo fiyatları; marka ve modelin yanı sıra tasarım, boyut, bağlantı şekli, sahip olduğu işlevler ve teknik özelliklere göre değişiklik gösterir. Alarm, saat ve radyo fonksiyonlarının bir arada bulunduğu bu cihazları satın almaya karar veren kullanıcılar için birçok farklı seçenek bulunur.
Alışveriş sitelerinin yanı sıra diğer kullanıcıların yaptığı alarm saatli radyo tavsiye ve yorumlarının bulunduğu forum gibi platformlar, kullanıcıların fikir edinmesine yardımcı olur. Kendilerine en uygun ürünü bulmak isteyen kullanıcıların; alarm saatli radyo modellerinde nasıl özellikler istedikleri, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarının yanı sıra bütçelerine de karar vermeleri oldukça önemlidir.
Grundig web sitesinde birbirinden farklı işlevlere ve fiyat aralıklarına sahip olan Grundig alarm saatli radyo modellerini bulabilir; beğendiğiniz ürünleri detaylı olarak inceledikten sonra satın alabilirsiniz. Grundig web sitesine üye olarak, yeni ürünler ve indirimlerden haberdar olabilir; ürünlerle ilgili tüm sorularınız için Grundig Çağrı Merkezi Hattı olan 444 0 888 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz.