İşlem Rehberi

1. Satın Alma İşlemleri

Sitemiz içerisinde satın almak istediğiniz ürünleri "SEPETE EKLE" butonuna tıklayarak sepetinize ekleyiniz. Ürün eklendiğinde sitemizin sağ üst köşesinde “Ürün sepetinize eklendi” mesajını göreceksiniz. Almak istediğiniz farklı bir ürün yok ise alışverişinizi tamamlamak için sitemizin sağ üst köşesindeki sepetim linkine tıklayınız.

Karşınıza gelen Sepetim sayfasından ürününüzün teslimatının yapılacağı il ve ilçeyi seçiniz. Almak istediğiniz ürün veya ürünler ve fiyatları kontrol ediniz ve doğru ise "SATIN AL" butonuna tıklayınız.

Bir sonraki adımda eğer daha önce sitemize üye olduysanız üye girişi alanına e-mail adresinizi ve şifrenizi yazıp "GİRİŞ" butonuna tıklayarak alışverişinize devam edebilirsiniz. Eğer daha önce üye olmadı iseniz yeni üyelik alanındaki bilgileri eksiksiz doldurunuz ve "BİLGİLERİMİ KAYDET" butonuna tıklayınız. E-mail adresinize aktivasyon maili gönderilecektir. Aktivasyon işleminizi tamamladıktan sonra Üye Girişi alanına e-mail adresinizi ve şifrenizi yazıp "GİRİŞ" butonuna tıklayarak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Bir sonraki ekranda karşımıza Teslimat ve Fatura adresini girebileceğimiz teslimat bilgileri sayfası gelecektir. Bu ekranda satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerin teslimatının yapılacağı adres bilgilerinizi giriniz ve "KAYDET" butonuna basınız.

Yeni gelen ekranda karşınıza teslimat bilgileri sayfası gelecektir. Sayfa içerisinde Fatura adresi ve Teslimat adresi seçildikten sonra "DEVAM ET" butonuna tıklayınız.

Son olarak karşınıza Ödeme Bilgileri sayfası gelecektir. Kredi kartı ile ilgili bilgileri girdikten sonra "Kredi Kartı İle Devam Et" butonuna tıklayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

2. Yapmış olduğunuz alışverişe ilişkin mesafeli satış sözleşmesi siparişinizin onaylanmasının ardından e-posta adresinize gönderilir. Bu sözleşme ayrıca Hesabım > Siparişlerim > Dökümanlar altından erişebilir durumdadır ve 3 yıl boyunca saklanır.

Siparişinizi tamamlamadan önce herhangi bir adımda yapmış olduğunuz hata ve eksiklikleri belirleyebilmek ve düzeltmek için “Geri al” ve “Değiştir” gibi teknik araçları kullanabilirsiniz.

3. Kişisel verileri işlenen kişilerin hakları

İşbu politika kapsamında kişisel verileri işlenen kişilerin, kendileriyle ilgili kişisel veri işlenip işlenmediğini, verileri işlenmişse buna ilişkin bilgileri, verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurtiçinde veya yurtdışında verilerin aktarıldığı üçüncü kişilerin kimler olduğunu, verilerin eksik veya yanlış olması hâlinde bunların düzeltilmesini, ilgili mevzuatta öngörülen koşullar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini, düzeltme/silme/yok etme işlemlerinin imkânsız olmamak veya orantısız çaba gerektirmemek kaydıyla, verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve verilerinin ilgili mevzuata aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme hakkı bulunmaktadır. Kullanıcının bu Site’yi ziyaret etmesi, işbu politika kapsamında çerez kullanımına onay verdiği anlamına gelmektedir.

4. Müşteri, şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde Müşterinin mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.