Immensa TV

Immensa TV Serisi

BERRAK SES
KALİTESİ
KUSURSUZ
GÖRÜNTÜYLE
BULUŞTU

Daha fazla
Immensa TV

Grundıg Immensa TV ile
sesin en doğal halini ve görüntünün
saf gerçekliğini deneyimleyin.

Kendinize en iyisini armağan edin. 3 yönlü etkin stereo hoparlör ile maçları, filmleri ve daha fazlasını, odayı dolduran mükemmel ses kalitesiyle izleyin. Canlı, doğal renklerin ortaya çıkmasını, renk kontrasının daha da güzelleşmesini ve siyahın daha da derinleşmesini kendi gözlerinizle görün. Hemen görecek ve duyacaksınız: bu televizyon diğerlerinden tamamen farklı.

UHD+ Teknolojisi

UHD+ TEKNOLOJİSİ –
Mükemmel Renkler, Göz Alıcı Görüntü

Full HD'den dört kat daha fazla çözünürlüğe sahip görüntüler hayal ederek kendinizi eşsiz bir televizyona hazırlayın.

Full HD'den dört kat daha fazla çözünürlüğe sahip görüntüler hayal ederek kendinizi eşsiz bir televizyona hazırlayın. 8.294.400 Piksel (3.840 x 2.160 piksel) görüntü çözünürlüğü, 2000 birime varan Video Yenileme Endeksi ve neredeyse sonsuz sayıda renk sayesinde, UHD ile görüntüler daha önce hiç olmadığı kadar keskin ve detaylı.

4K 3.840 X 2.160
Full HD 1.920 X 1.080
 • Kendinizi aksiyonun bir parçasıymışsınız gibi hissedeceksiniz.
 • Ekran, kısa mesafeden bile inanılmaz derecede canlı ve net görünür.
 • Mükemmel seyir deneyimini elde etmek için maksimum hareket keskinliği ve muhteşem kontrastlar.
 • Ayrıca Full HD içerikler de 4k kalitesine erişiyor ve mükemmel görüntü kalitesine sahip oluyor.
Sesin en berrak hali

Müzik
duyguya dönüştüğünde

3 yönlü ses sistemi: zarif tasarımının yanı sıra Immensa TV özelliklerinden biri ses performansının kalitesidir. İşin sırrı, içinde 2 mid 1 woofer ve tweeter hoparlörlerin bulunduğu özel ses kutusu tasarımına sahip üç yönlü stereo ses sistemindedir.

Bu çok yönlü sistem, daha net ve çevresel bir ses kalitesi için ses frekanslarını ayrıştırarak sesi 3 yönlü yansıtan hoparlörler aracılığıyla dağıtır. Dahası, DTS 2.0 + Digital Out + DTS Studio Sound teknolojisi mevcuttur. Grundig Immensa'yı birinci tercih yapan şey yalnızca yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi değil, aynı zamanda sunduğu ses deneyimidir.

  Hıgh Dynamıc Range

  daha yüksek
  kontrast

  HDR sayesinde, insan gözünün normalde algılayabileceği gerçekliğin bir adım ötesine geçerek "gerçekçi" ve "fantastik" görüntü kalitesinin keyfini sürebilirsiniz.

  HDR KapalıHDR Açık

  Wıde Color Gamut

  İnsan gözünün
  gördüğüne en yakın
  renkler

  O halde büyülü “Wide Color Gamut” Dünyasına hoş geldiniz! Bu Dünyada kırmızı daha kırmızı, yeşil ise daha yeşil. Daha parlak renklerin ve daha fazla kontrastın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu teknoloji, algılayabileceğiniz renk alanını genişletir.

  Wide Color Gamut(açık)Wide Color Gamut(kapalı)

  Immensa TV

  Berrak ses kalitesi
  kusursuz görüntüyle
  buluştu.

  Göz alıcı seyir deneyimi için yeni teknolojiler. Ultra HD teknolojisine ek olarak, HDR, Wide Color Gamut ve Grundig Micro Dimming Engine gibi teknolojiler ve özellikler, görüntü kalitesinin en üst seviyede olmasını garantiler.

  Daha da yoğun renkleri, artırılmış keskinliği ve daha zengin kontrastları deneyimleyin. İzleme deneyiminde yeni bir çağ başladı.

  Grundıg Mıcro Dımmıng Engıne

  Kontrast çarpıcı
  görüntü sağlar

  Micro Dimming Engine kullanan yeni nesil Grundig TVler, kontrastı iyileştirir. Grundig Micro Dimming Engine, görüntünün hangi kısımlarının daha koyu renkli ve hangi kısımlarının daha açık renkli olacağını belirler. Bu işlem sırasında, tüm ekran 600 bloğa bölünür.

  Tüm bloklar ayrı ayrı kontrol edilir ve her piksel için en uygun siyah düzeyi belirlenir. Bu sayede fark edilir şekilde daha net kontrasta, daha iyi parlaklığa ve görüntü keskinliğine sahip görüntüler ortaya çıkar.

  Tasarım

  Metal İnce Tasarım

  Yüksek kaliteye sahip çerçevesiz tasarımı sayesinde, yeni Ultra-HD TV yalnızca göz alıcı bir cihaz olmakla kalmıyor; Metal standı ve şık arka panel yapısıyla, aynı zamanda eviniz için tam bir tasarım klasiği haline geliyor.

  Kolay Erişim

  Grundig Easy Login artık size tüm sosyal ağlara daha da hızlı erişme imkanı sunuyor.

  Fan Cloud

  Tuttuğunuz takımı seçin Fan Cloud özelliği sayesinde önemli anlardan haberda olun.

  My TV Cloud

  My TV Cloud aracılığıyla kişisel bulutunuza erişin ve istediğiniz zaman kendi multimedya dosyalarınızı yönetin.

  SMART INTER@CTIVE TV 4.0

  Uygulamalara
  daha hızlı erişim.

  Ultralogic 4k, SMART inter@ctive TV'ye daha fazla heyecan katıyor. Yeni Ultralogic 4k platformu sayesinde, TV artık tüm işlemlerinize daha hızlı yanıt veriyor. Kanal değiştirmenin yanı sıra tüm uygulamaları ve çevrimiçi işlevleri kullanmak da artık çok daha hızlı.

  Özellikler

  Sound Perfectıon Rate

  Standart bir değerlendirme yöntemi izleyen Sound Perfection Rate (SPR) konsepti, bir televizyonun ses kalitesi için önemli olan tüm faktörleri göz önünde bulundurarak çalışır.

  Snap N Store

  Snap N Store özelliğiyle televizyonunuzun ekran görüntüsünü alın, bu görüntüyü belleğinize kaydedin ve sosyal medyada paylaşın.

  Konfor Modu

  Televizyonunuzu, diğerlerinden daha basit bir ana ekrana ve ayarlar menüsüne sahip olan Konfor Modu'nda izleyin.

  Kolay Yardım

  Tüketiciler, yardıma ihtiyaçları olduğunda cihazın işlevlerine ve özelliklerine dair yardım alabilirler.

  My Vıdeo Screen

  Sosyal medya hesaplarınızdan paylaştığınız tüm videoları televizyonunuzda izleyin!

  İlgili Ürünler